top of page

      На сьогоднішній день фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців сфери інформаційних технологій. Вони приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів та мають достойну оплату своєї праці. 
  Під час навчання здобувачі освіти освоюють середовища та мови програмування, операційні системи, технологію розробки програмного забезпечення. Отримують навики   роботи в команді та вчаться володіти інструментами колективної розробки програмного забезпечення.
    Отримавши рівень фахового молодшого бакалавра вони можуть продовжити навчання в університетах за спорідненою спеціальністю як за денною так і заочною формою навчання.
     Можуть працювати на посадах : адміністратор бази даних, адміністратор системи, інженер з програмного забезпечення комп'ютерів, інженер-програміст, фахівець з інформаційних технологій, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення, фахівець з розробці комп'ютерних програм, фахівець з комп'ютерної графіки (дизайну).

   Як показують численні дослідження в сфері ІТ, попит на фахівців даної спеціальності досить значний і у майбутньому буде тільки зростати.
   Розвиток телекомунікаційних і радіотехнічних технологій призводить до того, що в розвинених країнах світу телекомунікації входять у список найпрестижніших навчальних напрямів. Спеціалістами щороку створюються все більш сучасні і досконалі прилади, які роблять зв’язок якіснішим, доступнішим і полегшують життя: Internet, 3G, LTE, 5G, супутниковий зв’язок – зліт нових і розвиток досконаліших технологій неможливий без великої кількості фахівців з телекомунікації та радіотехніки,  попит на яких щороку зростає.
  Вони можуть працювати у різних галузях розробки та професійного використання сучасних телекомунікаційних систем та мереж, на провідних підприємствах в галузі телекомунікацій, на виробничих, комерційних організаціях з програмування та налагодження телекомунікаційної та радіо апаратури, в компаніях мобільного зв’язку та мереж, в підрозділах зв’язку в банківських та фінансових установах, конструкторських бюро, освітніх установах, науково-дослідних інститутах та вищих навчальних закладах.
     Завдяки ґрунтовній підготовці випускники можуть займати дуже широкий спектр посад: технік-технолог та технік-конструктор, радіотехнік, технік зі зв’язку, диспетчер зв’язку, лаборант-радіометрист, електромеханік засобів радіо і телебачення, оператор радіочастотного контролю. 

bottom of page